Contacteer Ons

Merlier Slijperij BVBA
Esserstraat 18,
B - 8550 Kortrijk - Zwevegem

TEL +32 (0)56 25 87 99
FAX +32 (0)56 25 83 38
E-mail: info@merlierslijperij.be

Openingsuren:

Dag Voormiddag Namiddag
Maandag 07u45 - 12u00 12u45 - 17u30
Dinsdag 07u45 - 12u00 12u45 - 17u30
Woensdag 07u45 - 12u00 12u45 - 17u30
Donderdag 07u45 - 12u00 12u45 - 17u30
Vrijdag 07u45 - 12u00 12u45 - 16u45
Zaterdag 09u00 - 11u45 Gesloten
Zondag Gesloten Gesloten

(vrijdag of maandag feestdag of brugdag = zaterdag gesloten)

Verantwoordelijke slijperij & showroom:
Charlet Stephane - 056 / 25 87 99 - showroom@merlierslijperij.be

Boekhouding:                                                                                                                        Vanheule Ellen - 056/ 25 87 99 - ellen@merlierslijperij.be

Adviseur op baan:

Naam Telefoonnummer Regio Email
Cappelle Koen 0493/ 25 81 52 (Zuid-West Vlaanderen - Oost Vl.) koen@merlierslijperij.be
Hoskens Bart 0490/ 43 67 43 (Antwerpen - Oost Vl.) bart@merlierslijperij.be
Maekelberg Mano 0492/ 77 36 76 (West Vlaanderen Westhoek) mano@merlierslijperij.be
Van Ackere Sandra 0479/ 49 72 49 (West Vlaanderen Kust) sandra@merlierslijperij.be
Vanhee Curd 0470/ 93 77 30 (West & Oost Vlaand.) curd@merlierslijperij.be
Michel Jean-Benoît 0470/ 93 04 24 (Wallonië) jb@merlierslijperij.be
Geerdens Jo 0477/ 56 21 63 (Limburg) johan.geerdens@telenet.be

Andere provincies worden door voortverkopers verzorgd, contacteer ons op info@merlierslijperij.be we bezorgen U de contactgegevens van de winkel in uw streek.